کوکتل لاغری فیوژن PPC و F-PPC+ نمایش بزرگتر

کوکتل لاغری فیوژن PPC و F-PPC+

محصول جدید

آدیپولیز، کاهش چربی بدن

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

ریال 3,700,000

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

فسفاتیدیل کولین (لسیتین نیز نامیده می شود): یک فسفوگلیسرید غیراشباع (فسفولیپید مشتق از گلیسرول) می باشد که در غشای سلولی اکثر ارگانیسم های عالی یافت می شود. این لیپید دارای اثر لیپوتروفیک می باشد که سیالیت یا نفوذپذیری غشاء سلولهای چربی را افزایش می دهد که آزادسازی ذرات چربی را از این سلولها تقویت می کند. این رویداد با اشباع اسیدهای چرب مرتبط است. (زمانی که درجه اشباع کاهش می یابد نفوذپذیری افزایش می یابد) بنابراین فسفاتیدیل کولین غیراشباع استفاده می گردد. لسیتین از طریق افزایش اثر آنزیم ها عمل می کند که لیپیدهای غشای سلولی را تجزیه می کنند. در سلولهای چربی، این اثر سیالیت و نفوذپذیری غشای آدیپوز را افزایش می دهد و سازی چربی از داخل و در نتیجه بازجذب آن را تسهیل می کند.

سدیم دئوکسی کولات:

این ماده نمک سدیمی اسید صفراوی دئوکسی کولیک می باشد. اثر این ماده با کاهش کشش سطحی مشخص می شود و امولسیون چربی فعالیت لیپازی را افزایش می دهد. بنابراین، چربی ها (آبگریز) در آب محلول می شوند و حذف آنها در روده ها تسهیل می شود. استفاده از F-PPC در امور زیبایی به تجمعات چربی موضعی کوچک در افراد دارای وزن ایده آل یا اضافه وزن ناچیز محدود می شود. F-PPC+ نسخه پیشرفته تر PPC همراه با L- کارنیتین، سیلیسیوم و فاکتور رشد شبه- انسولین برای بهبود متابولیسم چربی می‌باشد.

مزایا:

 • آدیپولیز.
 • کاهش انباشت چربی.

مواد فعال:

 • فسفاتیدیل کولین 5%
 • سدیم دئوکسی کولات 2.4%
 • سیلیکون ارگانیک (در F-PPC+)
 • L- کارنیتین (در F-PPC+)
 • فاکتور رشد IGF1 (در F-PPC+)

نکاتی که نیازمند توجه است:

 • 1 ویال در هر جلسه/ 4 جلسه در هر ماه
 • تنها در بافت چربی تزریق شود
 • افراد مبتلا به بیماری قلبی و سایر بیماریهای مرتبط با پزشک مشورت کنند.
 • فقط برای تجمعات موضعی و کوچک چربی استفاده شود.

پروتکل مزوتراپی:

عمق: 6 تا 10 میلیمتر (بافت چربی). مقدار مورد استفاده در هر نقطه: 0.15 تا 0.30 سی سی.

تکنیک: نقطه به نقطه.

سوزن: 30 G.

و F-PPC+ برای آدیپولیز بوسیله مزوتراپی

درمان آدیپولیز شامل تخریب سلولهای چربی برای کاهش بافت چربی است. تزریقات منفرد انجام می گردد و در هر بار 0.2 سی سی از محصول به نقطه هدف تزریق می گردد. فاصله نقاط تزریق 2 سانتیمتر است و سوزن 7 تا 12 میلیمتر در پوست نفوذ می کند. سوزن باید به صورت عمودی وارد شود. این تکنیک می تواند با محلول رقیق شده بر روی بدن یا صورت انجام شود. توصیه می کنیم بجای درمان آدیپوزی از جلسات تخلیه چربی از طریق مزوتراپی استفاده کنید.

تعداد جلسات درمانی: 2 تا 4 جلسه، دو هفته یکبار.

F-PPC و F-PPC+ در لیپولیفت

این تکنیک برای کاهش انباشت موضعی چربی در صورت به منظور بازیابی خطوط چهره می باشد. تزریقات هیپودرمی مطابق شکل ترسیمی انجام می شود. برای حصول نتایج بهینه با ماده تخلیه کننده چربی ترکیب شده است.

تعداد جلسات درمانی: 3 تا 6 جلسه، یکبار در هفته.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

کوکتل لاغری فیوژن PPC و F-PPC+

کوکتل لاغری فیوژن PPC و F-PPC+

آدیپولیز، کاهش چربی بدن

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: